| ing3rd3mon4u a întrebat:

Buna la toata lumea:D:*. Este urgent si important:-s:(

Vreau raspunsuri si de la baieti si de la fete. NUstiu ce sa fac.
sa ii las timp liber sa ma caute el? Cum trebuie sa procedez?:( Nu vreau sa fac vreun pas gresit.

Sau sa fac in asa fel sa intru in discutii?

Vreau sa fie o stare buna intre mine si prietenul meu dar imi este teama ca el va avea o stare cam aiurea negativa:(.

intrebarea este referitor la cealalta intrebare pusa azi dimineata : http://www.TPU.ro/......iscutii-nu stiu-ce-e/

DAU fundita!

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunakiss,pai dupa mine ar fi bine sa il lasi pe el sa te caute, daca tine la tine cu siguranta te va cauta...chiar daca poate ar trece ceva timp tot s-au intoarce la tine daca ar tine si daca te-ar iubi.
Fii putin mai indiferenta fata de el, ai sa vezi ca il va durea acest lucru.
Acum faci ce crezi tu, asta este parerea meahappy
Baftahappy

| ingerdraq a răspuns:

Fi putin mai indiferenta. Lasa l sa te mai caute si el. Nu l mai suna o zi intrega si vezi daca te cauta

| AlecsOne a răspuns:

Spune-i ca-l iubesti ...nu-l lasasa te caute... daca chiar ti la el du-te tu dupa el nu el dupa tine si ca sa stii baieti nu au coraj sa faca primul pas. si asteapta de la fetewinking

| ing3rd3mon4u explică (pentru AlecsOne):

Neahwinking nici chiar in halul asta. Stiu cand trebuie sa las de la mine si cand nu. Dupaia isi ia lumea in cap si o sa fie mai greu sa il cobor. Stie ca il iubesc.Si am ajuns la concluzia ca in voi lasa pe el sa ma caute si sa isi ceara scuze pentru ca asa trebuie. Cand gresesc eu imi cer scuze si cand greseste el trebuie sa isi ceara scuze el nu eu. COrect?