| Dany2712 a întrebat:

Buna la toti.Am 16 ani si de ceva timp imi place de un baiat.Cind sunt in preajma lui nu pot sa vorbesc liber, el la fel.Atunci cind ma uit la el se uita si el la mine dar isi retrage privirea repede, si invers.Nu vorbeste cu mine dar tot timpul cind spune ceva se adreseaza prietenii mele ce e mereu linga mine(cu voi,voi cite lectii avet, voi ce mai faceti). Spuneti-mi ce sa fac? Ce sa cred? Oare ma place citusi de putin?

7 răspunsuri:
| NotoriousG a răspuns:

Baietii retrag privirea mereu ca sa nu para " disperati ". Daca se uita la tine inseamna ca-i place.

| Dany2712 explică (pentru NotoriousG):

Da dar nu sunt sigura

| Ciutanu a răspuns:

Hei! Cred ca ar trebui sa ii pui lui intrebarea asta pentru ca el e probabil timid iar daca si tu esti timida nu prea mergewinking Succes!

| Ciutanu a răspuns:

Fetito risca-te... Ce poate sa se intample? Decat sa te chinui cu gandul:Oare asa o fi?; mai bine il intrebi si aflii.Cat e de greu:ma placi?winking

| Dany2712 explică (pentru Ciutanu):

Pai ma tem ca raspunsul o sa fie nu si ramin eu....cu buzele umflate

| Ciutanu a răspuns (pentru Dany2712):

Nu risti nu castigiwinking

| Dany2712 explică:

Dar nu am curajul sa recunosc...insa el paremise stie.Altceva?