| Kasianna a întrebat:

Buna la toti! :* Am si eu o nelamurire..Deci eu am fost "pe stop" pana pe data de 8 martie, iar mi-e imi venea cam la 2 saptamani jumate 3. Pana astazi nu mi-a venit deloc si suntem in 7 aprilie. In data de 5 aprilie am incercat sa ma culc cu prietenul meu prima data ( eu find virgina, el nu). Ma durea prea tare asa ca ne-am oprit. Aseara, adica pe data de 6 m-am culcat cu el si tin sa mentionez ca nu ne-am protejat, dar el nu si-a dat drumul in mine. Poate sa fie acesta un motiv pentru care imi intarzie ciclul? straight face funditaa! :*

4 răspunsuri:
| adeaade a răspuns:

Da, dar poate ca esti gravida big grin nu stiu consulta un medic

| Valentinné a răspuns:

Din ce stiu eu, dupa primul contat sexual menstruatia se mai deregleaza. Mai asteapta putin, daca tot intarzie te sfatuiesc sa consulti un medic sau sa iti faci un test de sarcina. Sa auzim de bine!
P. S. Protejati.va!

| Crisstttina a răspuns:

Nu stai linistita. doar ti se regleaza happy. si eu am patit la fel si mam panicat laughing. daca nu a ejaculat in tine nu sunt sanse sa fi insarcinata oh go on

| badgirl22 a răspuns:

Cand o femeie este dezvirginata sunt cele mai mari sanse ca ea sa ramana gravida daca nu se protejeaza, pentru ca in corp sunt tot feul de schimbari hormonale. iti recomand un test de sarcina la 3 saptamani de la contact daca nu iti vine intre timp. si tine minte: prezervativul fereste si de boli!