| ing3rd3mon4u a întrebat:

Buna la totibig grin:*

stateam de vorba cu iubitul meu si a inceput sa imi spuna ce vorbea cu verisoara lui pe mess.
aceasta ne'a invitat la nunta ei...si i'am zis sa ii spuna casa de piatra. dar ea ne'a spus si voua la fel.

Am 1 an cu iubitul meu.credeti ca este el are planuri mari cu mine, ce importanta are pentru voi baieti daca va prezentati iubita familiei voastre? Inseamna ca e o relatie destul de serioasa?

Dau fundita la cel mai bun raspuns si vot la restul raspunsurilor. o zi buna!
big grin

Răspuns Câştigător
| mariana20 a răspuns:

Depinde de la caz la caz, de la baiat la baiat.Am intalnit si baieti care isi duceau fiecare iubita acasa doar pentru a avea unde sa stea in zilele geroase si pentru a avea unde sa faca sex cu ea, dar si baieti care nu au prezentat pe oricine parintilor ci doar acea sau acele fete pentru care au simtit ceva cu totul special, pe care chiar le iubeau. Daca tu ai 1 an cu iubitul tau si ii cunosti familia fi mandra de asta, inseamna ca te iubeste si ca da are intentii serioase.Deci bucura-te de relatia voastra!

| ing3rd3mon4u explică (pentru mariana20):

Buna.aflasem ca eu sunt prima fata care o duce acasa ca sa o cunoasca familia.:d...
multumesc:*

| mariana20 a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Pai vezi? big grin bravo inseamna ca te iubeste! Ma bucur pentru tine! Bafta in relatie si la cat mai multi ani :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

E un lucru extraordinar ca un baiat sa-si prezinte iubita parintilor. Inseamna ca o iubeste mult si ca se mandreste cu ea. Nu inseamna neaparat ca vrea sa te ia de nevasta insa cum ziceam mai sus, esti o persoana foarte importanta in viata sa.

| ing3rd3mon4u explică (pentru Lk_Lucian_1990):

.nu am mentionat ca cred ca o sa ma ia de nevasta...big grin
laughing)
ca as fi exagerat deja.whistlingwinking

| ing3rd3mon4u explică (pentru Lk_Lucian_1990):

.nu am mentionat ca cred ca o sa ma ia de nevasta...big grin
laughing)
ca as fi exagerat deja.whistlingwinking

| ash666 a răspuns:

Poate sa nu insemne nimic faptul ca te-a prezentat parintilor, depinde de baiat.