| anonim_4396 a întrebat:

La unele fete curge sânge de la dezvirginare, dupa ce ati terminat sexul ce faceti cu cearsaful murdar? cum sa faci sa nu observe partenerul?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În primul rând NU trebuie să-i ascunzi ( partenerului ) faptul că eşti virgină - ORICUM, dacă are ceva experienţă, îşi dă seama SINGUR, că eşti virgină - sau, cel mai târziu în momentul în care te penetrează/dezvirginează!

Apoi, NU e o ruşine acest aspect; din contră, e o CALITATE pe care cei mai mulţi băieţi o apreciază ( chiar sunt MÂNDRII că au avut o asemenea "onoare" )!

Apoi, TREBUIE ştiut ( de către el ) acest aspect, deoarece asta îl va face să se "ocupe" mai mult şi mai bine de tine ÎNAINTE de a te dezvirgina : E foarte important acel preludiu ( dinaintea actului sexual ), care TREBUIE să fie cât mai îndelungat, iar băiatul trebuie să fie cât mai delicat cu tine, pentru ca tu să te exciţi cât mai tare ( te vei "uda"/lubrefia mai tare ) şi PLĂCEREA actului sexual va fi mai mare!

Sper că ai înţeles despre ce e vorba şi că explicaţiile mele te ajută; dacă mai ai alte nelămuriri, nu ezita să mă întrebi şi voi încerca să-ţi răspund cât mai CORECT!

Dacă ai de pus întrebări mai intime ( care nu pot fi postate aici ), poţi să-mi trimiţi mesaj privat ( din secţiunea Mesaje ) - promit răspuns!

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Parterenurl... pai el daca vede stie ca ai fost virgina si vanzand sangele este sigur ca ai fost virgina... eu ma gandeam ca vrei sa nu vada parintii, pai ce faci il arungi ca nu prea cred ca iese sangele de tot si sa nu puna intrebari mama ta.
Sper ca team ajuat. Funda? Plzz

| Tania a răspuns:

In cazul meu nu a fost sangerare, se mai intampla sa nu fie, dar daca ar fi fost in nici un caz nu ascundeam nimic happy ca daca nu vedea pe cearceaf sigur vedea pe penisul lui asa ca...

| Hpzox a răspuns:

Si ce daca observa, il ia si il baga in masina de spalat, se va simti mandru ca a avut o fata cuminte langa el si nu una care a trecut prin mii de paturi pana la el.

| iulia745 a răspuns:

De ce sa nu observe? Probabil ar fi in culmea fericirii ca el a fost primul!
Dar daca nu vrei sa vada ai putea sa incerci sa il acoperi cu patura/cearsaful cu care te invelesti. Oricum va fi mototolit si nu-ti curge sange prea mult deci n-ar trebui sa fie greu de "ascuns". A, si dupa ce termini il speli, cu clor, sau il arunci.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mersi pentru fundiţă, dacă mai ai nevoie de alte sfaturi nu ezita să mă întrebi ( chiar şi mesaj privat, în special pentru chestii mai intime )!

| AriannaAri a răspuns:

De ce ar trebui sa nu observe partenerul?
Daca vede acel sange este sigur ca ai fost virgina deci nu inteleg de ce ar trebui sa ascunzi acest lucru de el.