| ederaionela a întrebat:

Buna lume...am raspuns la multe intrebari dar cand vine vorba de tine nu mai stii sa raspunzi... uitati vreau sa va intreb cv care ma nelamureste ati simtit vreodata ca vreti ca o pers sa intre pe mass sau pe facebook chiar daca nu ati vb cu el/ea chiar daca ar fi intrat nu ai fi vb cu el/ea asa mi s-a intamplat mie si vreau sa va intreb asta inseamna ca il plac? vreau sa-mi raspundeti dar fara glume

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Pai de unde sa stim noi daca il placi? doar tu stii. De exemplu mie ca baiat imi trezeste fericire atunci cind persoana draga se conecteaza chiar daca nu vorbesc cu ea si chiar daca nu o contactez. pur si simplu simt ca e oarecum prezenta. Iar atunci cind nu e online am o astfel de grimasa : straight face parca nu are sens sa fiu si eu online. Daca ti se intimpla si tie la fel inseamna ca Cupidon ti-a jucat o farsa, deci esti indragostita. happy Scriei macar SALUT cf. poate asteapta anume mesajul tau. happy

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Tare. deci tu vrei sa intre o persoana pe mess, dar nu ca sa vorbesti cu ea, nici macar nu ai vorbit cu ea, doar vrei sa ii vezi idul online, ciudaaat, daca l-ai vazut in realitate inseamna ca il placi, cel putin fizic happy

| Bijouu a răspuns:

Normal.daca u speri sa intre, ar trebui sa incerci cu ''buna"

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Desigur, înseamnă că ești atrasă de acea persoană și vrei să vorbești cu ea. :*