| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Buna!
Luna trecuta am facut sex neprotejat cu iubitul meu de foarte multe ori, insa nu am ramas insarcinata.Luna aceasta am facut-o de 2 doua ori.Crede-ti ca este posibil sa raman insarcinata? Care sunt sansele?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Este posibilitate mare, insa daca iubitul tau stie ce face si poate s-o scoata la timp inainte de ejaculare, atuncea nu e nici o problema. Daca ai zis ca nu singura data cand ati facut-o neprotejat, atuncea inseamna ca iubitul tau are experienta, deci poti sta linistita, se pare ca stie ce face.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DNSK a răspuns:

Sunt 4 intrebari puse pe o singura pagina cu acelasi subiect! mi scarba sa le mai citesc crede-ma! daca nu vedeti si ce se intampla in jurul vostru si tine-ti neaparat sa omorati un om, bvo voua! traiti-va dracului copilaria si nu mai ucideti oameni! nu vedeti k sexu nu-i de voi?