| Bettw a întrebat:

Buna luni e ziua c. m. b. p a mea o cheama Maria si nu stiu ke cadou sa. i kumpar. ma puteti ajutha?puppy dog eyes (scuzatzi kategoria).:-d

Răspuns Câştigător
| DarkVampire_6349 a răspuns:

Poti sa te orientezi dupa ceva ce stii ca ii place...Culoare preferata.Sau poti sa o intrebi ce isi doreste, dar fara sa isi dea seama.De asemenea poti sa ii iei ceva simbolic prieteniei voastre.Mult succes si sper ca ti-am fost de folos. Fundita?

3 răspunsuri:
| andra_9015 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un parfum sau un tricou. daca spui ca este cea mai buna prietena a ta.ii poti cumpara un lant cu inimioara pe care scrie 'best friend', iar ei ii dai jumatate si tu pastrezi cealalta jumatate.astfel,vor vedea si altii ca sunteti cele mai bune prietene si s-ar bucura si ea de cadou.

| drtractor a răspuns:

Te rog eu daca scrie la fel ca tine, cumpara-i un manual de limba romana!

| Twinky a răspuns:

Fiind cea mai buna prietena ar trebui sa stii orientativ cam ce ii place. I`ai ceva simbolic, sa-i aminteasca de unde l-a primit. Succes.