| smilee07 a întrebat:

m-am culcat cu prietenul meu, el nu " si-a dat drumul in mine ", pot ramane gravida? Stiu ca poate pare stupida intrebarea dar nu prea sunt lamurita, cum as putea ramane gravida?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu ati folosit nicio metoda de contraceptie poti sa raman insarcinata. Penisul secreta un lichid preejaculator cu rol de lubrefiere. Acest lichid poate contine spermatozoizi si e de ajuns unul singur sa faca o supriza.

| SentimentalConsil a răspuns:

Nu este o intrebare stupida si este foarte bine ca vrei sa te documentezi ca pe viitor sa stii ce ai de facut, pe parcursul actului sexual penisul elimina spermatozoizi asa ca e tot posibilul ca unul dintre acei "evadati" sa-ti fi fecundat un ovul, mergi la un medic pentru consul sau fa-ti testul de sarcina, atentie! daca iti faci testul de sarcina trebuie sa citesti foarte bine instructiunile

| costellodonatz a răspuns:

Daca ati folosit prezervativ, sansele ca sa ramai insarcinata sunt minime, mai ales daca spui ca el nu si-a dat drumul...

| qAnna a răspuns:

Pai... nu. pentru ca nu si-a dat drumul. dar. thinking 90 NU. love struck Am 2 prietene care si ele credeau la fel, au facut fara prezervativ. si nu au ramas. pentru ca nu si-au dat drumul in ele.
Deci putin probabil straight face:X

Sper ca ti-am fost de ajutor puppy dog eyes `.

| iulianaeu a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu si-a dat drumul in tine.
happy

| Niigar a răspuns:

Şi daca sa uitata la pasarica ta ramai gravidă, ai grijă (:

| smilee07 explică:

Multumesc tuturor. :*