| Kassandra2 a întrebat:

M-am despartit de fostul iubit acum 2 luni, iar el dupa nici o saptamana si-a gasit pe alta. M-am intalnit zilele trecute cu el dar nici macar nu m-a salutat, doar a zambit putin. Acum nu stiu ce sa cred vrea sa ma faca geloasa sau chiar o iubeste pe actuala?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreabă l

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu cam ce crezi, oare de ce te-a salutat? Daca ai analiza si singura ai afla raspunsul.

| Kassandra2 explică (pentru corbulalbrosu):

Vrei sa spui ca vrea sa fiu geloasa? Sau am inteles gresit?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Kassandra2):

Nu e vorba de a-ti induce vreun sentiment. S-ar putea sa fi zambit daca s-a intamplat cu adevarat, deoarece astfel a reusit sa-ti transmita ca nu se simte de loc afectat.

| neutrino a răspuns:

Tot pe tine te iubeste!

| Doub a răspuns:

De unde vrei sa stim noi?raised eyebrows

| Lawliet14 a răspuns:

El si-a facut prietena pentru ca nu te-a iubit niciodata. Sau nu te mai iubea, s-a plictisit de tine. Barbatii nu gandesc asa pervers ca tine sau cu prietenele tale ce-ti induc acest lucru, cum ca el doreste sa te faca geloasa.

| Hitback a răspuns:

Nu ii mai pasă de tine. Tu esti trecutul, actuala e prezentul.

| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Stiu ca e greu sa il uiti insa odata ce el poate sa se plimbe, sa se sarute cu alta si nu il intereseaza de tine, eu zic sa ii dai pace! fiecare pe drumul lui, crede-ma iti gaseti altul oricand, asa am zis si eu dupa o relatie care a durat 3 ani ca nu mai imi trebuie altu si crede-ma chiar in ziua in care s-a implinit 2 luni de la despartire m-am sarutat cu altu si ce sa iti spun... dupa aproape o saptamana imi era atat de drag, il iubeam incat am uitat de fostul asa ca lasa putin timpul sa treaca si totul va fi bine!