| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de iubitul meu acum 11 luni.A fost primul din viata mea, am 17 ani.De atunci nu am mai facut sex, este ceva in neregula? In continuare este in mintea mea el, si de atunci am avut doar o relatie care insa s-a incheiat dupa o luna.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal sa nu il poti uita mai ales daca a fost primul din viata ta si nu e nici o problema ca nu ai mai facut sex

| gdez a răspuns:

Este normal sa iti stea gandul la "primul". cum se spune: primul nu se uita niciodata. si nu e nimic in neregula ca nu ai mai facut sex. Acum ai grija sa nu te lasi usor la baietii care vor urma. in ziua de azi baietii urmaresc un singur scop, sa bage fata in pat si dupa sa o lase. ai grija la aratarile astea:*

| neutrino a răspuns:

Niciodata nu se poate uita "primul". Nu este nimic in neregula ca nu ai mai facut sex. Este optiunea ta.

| pisicutzamik a răspuns:

Nu este nimic in neregula, dar fa un efort si incepe o noua relatie, stiu ca este in mintea ta dar incearca sa nu te mai gandesti la el atata, poate el nu se mai gandeste de mult la tine si isi traieste viata si tu ce faci lasi sa treaca timpul pe langa tine, gandindu-te ca o sa se intoarca..ar trebui sa incerci sa-ti faci o relatie serioasa din moment ce numai esti virgina si stii cum sta treaba ma intelegi ce vreau sa spun.ai grija de tine!

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Ce ar putea fi in neregula? Doar te-a marcat despartirea de el...si nu mai poti sa ti-l scoti din minte