| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat dar el nu ma prea baga in seama si din cate am auzit este indragostit de o alta fata... ce pot sa fac...help

3 răspunsuri:
| OrionM6 a răspuns:

Sa-l lasi in pace happy Daca ii place de alta fata, de ce vrei sa te bagi sa strici totul?

| oana_4548 a răspuns:

Deoarece fata respectiva si-a batut joc de el...

| ederaionela a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentiia fiind tu insuti... daca reusesti sa purtati o conversatie incearca sa dezmortesti un pic lucrurile prin intrebari simple si nederanjante, iar daca nu merge fa-ti curaj si du-te si intreaba-l "ce face?"si faceti cunostinta cum se cuvinehappy fii tu insuti