| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit cu un baiat doar de doua ori, dar nu ne-am vorbit, am fost doar in aceeasi sala. Stiu bine ca m-a remarcat, stiu si din surse sigure ca s-a uitat de ceva ori insistent la mine. De curand am aflat si ca are prietena, faza e ca eu am inceput sa il plac. Sunt mult prea timida ca sa ma bag in seama cu el, tinand cont ca el este un tip cam fitos. Ce sa fac? De cateva zile nu mi-l pot scoate din cap.

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Daca are prietena nu vad de ce sa te bagi, e foarte urat din partea ta ca te gandesti la asa ceva.Incearca sa empatizezi putin cu iubita lui, si o sa realizezi ca o astfel de siutatie nu ti-ar conveni nici tie. Pe de alta parte, daca are prietena si se uita dupa tine, si daca mai si accepta sa stea cu tine in cele din urma, clar nu e o persoana cu care sa-ti doresti o relatie. Cum s-a uitat dupa tine in timp ce avea iubita, asa are sa se uite si dupa altele cand sta cu tine. Oricum o iei nu e ok ce vrei sa faci, cel mai bine renunti, e plina lumea de baieti, si nu are sens sa te complici.

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna. Stai asa, Deci el s-a uitat insistent la tine si culmea ca tu nu il poti scoate din cap? Cum vine asta? Sa inteleg ca insisti cu un tip doar ca se uita la tine? e singurul baiat care s-a uitat la tine si gata te-ai indragostit?

| HeiSuntNati a răspuns (pentru Jameson):

Nu draga, nu e singurul baiat care s-a uitat la mine. Dar e primul care imi intra atat de repede in cap.

| Jameson a răspuns (pentru HeiSuntNati):

Deci tie iti intra in cap daca se uita ei la tine? laughing

| neutrino a răspuns:

Nu poti face nimic, el s-a uitat insistent, a vazut, si daca i-ar fi placut ceea ce a vazut, atunci ti-ar fi dat de inteles.

| sweetlook a răspuns:

Si eu sunt o persoana timida cand e vorba de baieti, dar cred ca ar trebui sa incepi prin a il saluta si ar trebui sa-l intrebi cum il cheama. Incearca sa afli mai multe despre el si vei descoperi daca va potriviti. MULT NOROC!

| HeiSuntNati a răspuns (pentru sweetlook):

Nu suntem nici din acelasi oras, si pe facebook ne mai dam like-uri unul altuia. deci stim cum ne cheama