| misudmg a întrebat:

ma adresez in special baietilor daca au un secret anume cu care reusesc sa isi mareasca rezistenta in pat. Am incercat mai multe metote in afara de pastile sau picaturi asa zise miraculoase.Nu reusesc sa ii provoc sotiei orgasm fiindca termin intotdeauna inaintea ei.
Va multumesc anticipat si ofer funda garantat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna, inainte de a incepe sexul propriu zis prelungeste la maxim preludiul sau petting-ul pana in momentul in care sotia efectiv ajunge in culmea excitatiei de dinaintea pragului satisfactiei finale. Insa in cazul in care nu reusesti din prima incercare, o a doua repriza de sex ar trebui sa devina o obisnuinta si probabil ca procedand astfel vei reusi sa-ti satisfaci sotia poducandu-i pana la urma, orgasmul dorit. Daca nici asa nu reusesti realizarea performantei de ai provoca orgasmul prin sex, incearca prin masturbare, folosind degetele buzele si limba si practicarea mai multor asa zise perversiuni sau fantezii sexuale. Succes.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Se poate, dai 2 labe inainte si vezi efectele sau faci 4 labe in 2 zile (dimineata si noaptea) apoi o sa vezi ca rezisti mai mult