| ExCeLeNt_3201 a întrebat:

Buna ma ajutati si pe mine cu ceva... vreau sa fiu cu o fata ea ma place eu o plac si ea nu vrea sa-mi spuna da...si m-am gandit sa inecrc sa o sarut credeti ca sar supara?

9 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Depinde de caracterul ei. Eu zic sa incerci. In cel mai rau caz nu o sa mai vorbeasca cu tine, insa daca tu crezi ca te place inseamna ca ii va parea bine ca o saruti. Poate e mai timida si asteapta sa faci tu marele pas. Incearca! Bafta!

| LittleRose a răspuns:

Pai depinde mult cum ai ajuns tu la concluzia ca te place si ce fapte a facut ea pentru a iti demonstra lucrul acesta. Daca se incapataneaza sa nu-ti arate ca te place atunci se va supara,dar doar "de ochii lumii". Daca te place, bineinteles ii va parea bine ca ai sarutat-o, chiar daca va arata sau nu.Acest pas al tau o va ajuta sa se convinga de faptul ca si tu esti indragostit de ea.Deci in concluzie, incearca! Mult succes!

| lucik93 a răspuns:

Daca o saruti intr-un moment potrivit chiar nu are de ce sa se supere.mai ales daca si ea te place nu are de ce sa se supere.e probabil ca si ea sa vrea astahappy deci incearca sarut-o si apoi te descurci tuhappy succes

| maftei a răspuns:

Pai daca ai spus ca va placeti reciproc eu cred ca nu ar avea de ce sa se supere.Dar ai putea sa o iei deoparte si sa o antrebi frumos daca ai place de tine de ce refuza sa zica da.

| php a răspuns:

Incercarea moarte n-arelaughing incearca! Bafta!smug

| ExCeLeNt_3201 explică:

Multumesc mult:X:* va pop dolce

| cipcirip_5821 a răspuns:

Nu, poate chiar asta asteapta, dar nu vrea sa iti spuna. Totusi fa asta incet, sa te poti retrage daca da semne ca nu ar accepta happy.

| catalyn98_7901 a răspuns:

Daca te place nu se va supara, poate doar se va rusina putin...

| AlexandruCvD_7635 a răspuns:

Pai intrabo daca vrea sa fie cu tine si pe timp va sarutati... funda?