| Catuu18 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un mesaj pentru iubitul meu? va rog mult. ne-am cam certat (din cauza mea) si vreau sa ii dau un mesaj prin care sa imi cer iertare si sa fiu doare dulce cu el. sa il alint sa ii spun ca il iubesc. ceva frumos care sa il faca sa il faca intr-un fel sau altul sa treaca peste. Funda celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| vnvrgvskjdv a răspuns:

Spune-i ''asculta! Bine...chiar daca poate nu ma asculti vreau sa-ti cer iertare.Nu are rost sa fii suparat pe mine si cu totate astea ne chinuim amandoi pentru ca nu suport sa ma evite cinvea pe care-l iubesc enorm doar pentru ca am fost natanga.Te rog iarta-ma pentru ca doar...stii nu suport gandul asta si nu o lua ca pe o ''mda ce sa zici si tu acum'' pentru ca e adevarat. Pupici! :*'' Funda?

6 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Ne-am certat si-mi pare rau. Nu mai pot spune decat ca te iubesc si ca mi-e dor de tine. Mie dor sa-ti aud vocea, sa-ti vad ochii si sa-ti simt bratele in jurul meu. Mie dor sa ma alinti si sa-mi soptesti ca ma iubesti. - Nu stiu cat e de bine, dar sper sa mearga

| Jameson a răspuns:

Dragul meu te iubesc ca in prima zi dupa divort. Te iubesc si nu mai vreau sa ne impacam.

| Catuu18 explică (pentru Jameson):

Jameson multumesc mult cu siguranta mesajul asta il voi trimite. multumesc din suflet nu as fi ajuns singura la idea asta :*

| Jameson a răspuns (pentru Catuu18):

Cu placerelaughing

| Azµre a răspuns:

Iar îți bați capul... acum ce ai mai făcut?

| Floricik1992 a răspuns:

Pai am gresit noi sau tu? ..este iubitul nostru sau al tau? ..il iubim noi sau tu?laughing) scrie ce simti, tu stii mai bine ce s`a intamplat intre voi thinking bafta