| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ma casatoresc in curand si sunt virgina.Imi e frica ce o sa fac in noaptea nuntii.Adica nu stiu ar fi bine sa aman consumarea casatoriei?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

În primul rând, bravo!
În al doilea rând, stai liniștită, o să îți placă foarte mult. Relaxează te și luați-o încet. Va fi ok! Iar cu timpul, va deveni din ce in ce mai bine. Nu amâna placerea, draga mea. Este nevoie firească.

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta o sa fie haos in noaptea nuntii

| LaraClarice a răspuns:

Nu înțeleg.de ce trebuie să aștepți până la căsătorie. Există posibilitatea să nu fiți compatibili in pat. Ce faci in situația asta?
Te măriți virgina că sa ce?

| Freya1 a răspuns:

Nu draga asteapta pana la 70.
Daca te casatoresti ai o varsta deja deci cred ca e momentul. Daca nu ai facut nimic pana acum ok a fost alegerea ta dar nu poti sa pretinzi ca barbatul ala dupa ce a asteptat dupa tine pana la nunta sa il mai amani si el sa te astepte.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca tot e noaptea nuntii relaxeaza-te si lasa-l sa fie barbat.

| Necunoscut112 a răspuns:

Felicitari! O să ai in noaptea nunţii marea surpriza de a descoperi că sexul e naşpa. Probabil d-asta nici nu ai făcut sex până să te căsătoreşti, că eşti frigidă. Dacă mai ai "norocul" de un bărbat cu puţa mică, o să divorţaţi în câţiva ani, o să îl înseli sau o sa trăieşti nesatisfăcută toată viaţa.

| AlexSalling a răspuns:

Daca tot vei face "ritualul" stramosesc, adica sa astepti casatoria si sa faci sex in acea noaprte, lasa-l sa se "joace". Tot acolo termini.

| AlexSalling a răspuns:

Mai stii, probeaza-l inainte de noaptea nuntii, s-ar putea sa nu te mai casatoresti. Scula (p**@), e pe incercate.

| alin131 a răspuns:

Felicitari pentru ca te mariti fecioara. Ce frumos ar fi sa ia exemplu si alte fete de la tine... Uite ca se poate rabda...

| LeXiBaBy a răspuns (pentru alin131):

Mersi

| AnonImOO000 a răspuns (pentru LeXiBaBy):

Felicitari! Ma bucur ca mai exista asemenea femei, tot respectul meu.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru alin131):

Ar fi cea mai mare prostie.

| Miss25JK a răspuns:

Nu te mai casatori!

| Elena198913 a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa-ti fie frica, v-a decurge totul normal atat timp cat iti doresti.nu trebuie amanata casatoria doar pentru o teama care tot trebuie sa te scapi de ea candva

| LoveSleep a răspuns (pentru Elena198913):

Tipa a zis "că-și consumă căsătoria". Ai prins ideea? Nu? Îți explic eu.
Cineva care zice asta, crede că dezvirginarea e un cadou de nuntă. Știi ce faci cu un cadou de nuntă? Îl desfaci. Din moment ce ai așteptat ceva pentru cadoul ăla, se presupune că ești nerăbdător. Mai ales dacă ești tip. Din moment ce crezi că cadoul trebuie deschis în noaptea nunții și cum am zis mai sus, ești nerăbdător, înseamnă că n-o să mai stai să tai cu grijă ambalajul ca să nu se strice. O să-l rupi rapid și-o să-ți vâri degetele în el să vezi ce-ai primit.
Ai înțeles metafora, tanti Elena? Doar că fără degete. Că doar e noaptea nunții, totul se face în poziția misionarului în timp ce petalele de trandafiri cad de pe voalul care acoperă trupul dezgolit al mirilor. Cu lumina stinsă, evident.

Dar depinde și ce înțelegi tu prin normal. Poate ceva din ce am zis eu mai sus?