| Hamster_8246 a întrebat:

Buna ma cheama Constantin si am 14 ani.Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i zic. Staturi?

Răspuns Câştigător
| ph3on1x_9001 a răspuns:

Afla mai intai daca sentimentul e reciproc.
Daca e la fel poti sa o faci pe ea sa inteleaga doar prin limbajul trupului...
Aratai ca te atrage.si la un moment dat o iei intr'un loc retras si ii spui ce simtiwinking
Bafta

2 răspunsuri:
| geany_6563 a răspuns:

Man hai sa te invat ceva iti place de ia bun, de unde o cunosti e cu tinela scola sau e o pentru din scara sau stiu eu,,, vezi cei place ei daca nu sti,, afla spune-i sa vrei sa iesi cu ia in parca sa va plimbati stiu pe acolo si la un moment i spui cati place de ia si vezi ce spune baftaa ti-as da niste ras maib une dar la 14 ani.nu prea poti sa le faci

| justfreelove a răspuns:

Lipeste-o de perete, sarut-o si zambeste si spune ceva de genu : "esit mai dulce decat credeam "
La fete le plac baietii cu tupeu, indiferent ce ar spune ele!