| TimeaxTimea a întrebat:

ma cheama Timea. Mie imi place de un baiat mai mare cu un an, el ma place, o colega incearca sa ne cupleze. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi.daca zici ca te place,ca il placi, nu pune pe nmn sa intrebe, ca poate.va iesi altceva cu colega ta.mai bine ii ceri id-ul sau.nr de tel si vorbiti asa.generalitati,daca vezi ca nu insista pe traba asta atunci. poti sa intrii tu in subiect love struck, dar daca estimai timida mai buna treaba cu colega laughing sper ca te-am ajutat.BfT kiss

3 răspunsuri:
| cocoman a răspuns:

Dac te place, va combinati straight face Nimic mai greu.
Vb lu SmileForMe cerei idu sau nr de tel, si vb.

| TimeaxTimea explică:

Nu, de ce?

| SweetyJuice888 a răspuns:

Timea e prenumele tau? thinking