| simplekid1905 a întrebat:

Buna happy. ma intalnesc cu o fata de ceva timp si i-am propus sa fim impreuna si a acceptat.tot a fost frumos pana cand mi-a zis ca trebuie sa ne mai cunoastem pana sa fim cu adevarat impreuna si mi-a propus sa fim doar prieteni o vreme, sa ne intalnim si sa decurga totul de la sine nu cu graba si mai mult silit.si am acceptat doar ca nu stiu ce sa zic pentru ca nu am idee despre cat timp ar avea ea nevoie sa isi dea seama ca ma place cu adevarat.imi puteti da niste sfaturi despre cum ar trebui sa procedez? v-as ramane recunoscator + funda! mersi

6 răspunsuri:
| an4k a răspuns:

Buna! pai de ce nu o intrebi tu frumos de cit timp ii trebuie p-u ca sa-si dea seama ca te place?! eu cred ca aceasta metoda este cea mai buna sa o intrebi in fata sau daca nu ai curajul o poti intrreba pe telefon dar... oricum ar fi mai bine sa diti intre 4 ochi! Bafta ai grija de tine si mult succes indragoste! happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stupid. Te cam joacă pe degete. Alta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude daca ai chef tinete dupa ea daca nu las-o in pace. punct

| psihox a răspuns:

Intr-un fel are dreptate. De ce rapid in timpul prieteniei si dupa casatorie certuri si alte minuni de acest gen?

| 123Mee a răspuns:

Pai. da e cel mai bine sa o intrebi.happy. dar depinde si de ea cum este.

| Alice_2498 a răspuns:

Cu siguranta nu e sigura de ceea ce simte pentru tine. Pentru binele tau nu pune prea mult suflet, iar daca se poate trateaz-o un pic mai indiferent-asta ar putea s-o atraga(nu o sufoca). De cele mai multe ori functioneaza.