| Taylor9999999999 a întrebat:

Ma inteleg destul de bine cu o fata,prima oara vorbeam pe facebook. Dupa cateva zile ne-am vazut in oras, am vorbit, ras, d-astea. Iar cand trebuia sa plecam ne-am imbratisat si m-a pupat pe obraz.
Acuma cand o sa ne mai intalnim, ar fi bine sa ma duc cu un trandafir rosu? vreau sa o impresionez. :*.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ar fi drăguț un trandafir, dar nu acum, e prea repede. Vremurile au trecut, dacă te vei duce acum cu un trandafir o să para că ești stângaci și evident "demodat".

| Dariusuu a răspuns:

Dacă chiar ești îndrăgostit de ea atunci du-te fără ezitare.

O vei surprinde plăcut!

| grab a răspuns:

Asa. si mai departe?

| CristinaCtC a răspuns:

Iar intrebarea este?

| Taylor9999999999 explică (pentru CristinaCtC):

Lol,habar nu am de ce nu apare, am ediat acuma intreabarea si tot nu apare. straight face. Intrebare este :"Acuma cand o sa ne mai vedem ar fi bine sa ma duc cu un trandafir rosu? vreau sa o impresionez. :*.

| Ammy2001 a răspuns:

Nu prea cred ca ar fi bun un trandafir! Mai asteapta, dar cheam-o la un suc si spune-i sentimentele tale! Pa pa. Succes!