| anonim_4396 a întrebat:

Ma intereseaza parerea celor cu relatii lungi, voi cat rezistati in actul sexual? Multi prieteni au zis ca, cu sotiile lor rezista si 20-30 min, dar cand faceau in trecut sex cu alte fete rezistau mult mai putin. De ce cu sotia rezista mai mult in pat? Voi cat timp rezistati intr-o partida?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este vorba de sotie, este vorba de obisnuinta, intelegere, siguranta si experienta. Cu timpul stii ce vrei, stii ce vrea partenera, stii ce te face pe tine sa te simti mai bine, cand si unde este momentul potrivit, cand vine momentul sa termini si asa mai departe. Deci nu este vorba de sotie, este vorba de timp si de cunoastere.

Din ce vad in intrebarile tale anterioare, vad ca ai o problema cu asta, o problema mai mult despre tine. Ai rabdare, in timp sa o reusesti sa tii mai mult, este o perioada de cunoastere pentru tine, nu mai cauta excesiv aceste raspunsuri, pentru o dai in nebunie. Fii sigur pe tine si o sa vezi diferenta.

Bafta!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tâmpenii.

| Sofer a răspuns:

Rezist mult pana nu mai poate săraca și e uda toată.