| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc andreea si am 19 ani am un prieten deun am jumate el spune ca a venit timpul sa facem dragoste...eu nu sunt pregatita ce sfaturi imi dati?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca nu te simti pregatita si ca il rogi sa te mai astepte. daca te iubeste, te va intelege, mai ales ca esti atat de tanara si e normal ca la varsta ta sa nu te simti pregatita.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cam greu ca esti mare si te-a asteptat 1 an si jumatate.
Ma mir ca pana acum n-a reusit sa te faca sa-l iubesti si sa-l doresti chiar daca esti virgina.
Cred ca nu este un tip de incredere daca tu ai retineri sau tu ai standarde morale care nu se potrivesc cu ale lui si ar trebui sa ii spui asta!

| VodkaCoca a răspuns:

Da trebuie sa te simti uh pregatita, dar deja un an jumate, ai 19 ani, iti dai seama ca simte si el nevoia vorba aia sunteti adultzi, oricum daca tu nu t simti gata nu o face, dar nu se stie cat mai rezista saracu, laughing

| valThina a răspuns:

Sa vorbesti cu el si sa ii spui ca inca nu esti pregatita:d

Răspuns utilizator avertizat