| andreyrey619 a întrebat:

Ma numesc Andrei si vreau sa pun o intrebare in special fetelor. De obicei eu sunt un baiat care pune mult suflet intr-o relatie cu o fata si intodeauna eu sfarsesc sa sufar. Oare de ce fetele frumoase se dau in special dupa baieti care beau, fumeaza si daca exista un baiat care e cuminte nu bea nu fumeaza, cu bun simt il respinge? Nu inteleg sad

21 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Ai mai pus o data intrebarea asta! Conteaza si ce fete iti alegi, sunt fete care nu vor relatii serioase ci doar pe cineva care sa aiba grija de ele! Inca nu ai gasit fata potrivita, spera si vei gasiwinking

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.Sa stii ca nu toate fetele sunt asa. Tu poate crezi asa pentru ca ai dat numai de astfel de fete.Pe mine de ex ma atrag baietii care nu fumeaza, nu beau, nu sunt vagabonzi, ii apreciez pentru ca nu sunt ca majoritatea, nu isi bat joc .i.Si prietenul meu e genul asta, nu bea, nu fumeaza, e harnic si de aceea nu l-am respins si sunt f indragostita de el.

| littlegraycat a răspuns:

Pentru ca majoritatea fetelor se cred mai bazate da sunt ca tipi de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei, cum sa iti spun, majoritatea fetelor frumoase cauta baieti "smecheri" care le plimba peste tot si le distreaza...nu sn atrase de baieti cuminti pentru ca se plictisesc repede, imi pare rau ca suferi dar totusi mai cauta, cine stie ce e al tau e pus deoparte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andrei.In primul rand, nu toate fetele se dau in vant dupa tipii gen macho.Sunt si fete care prefera baietii sensibili, romantici, talentati, fara vicii etc doar trebuie sa te orientezi mai bine.Si cele care o fac nu o fac neaparat pentru ca tipii respectivi beau si fumeaza ci pentru ca "baietii rai" emana in general sentimentul de "interzis" iar asta le place fetelor.Noua ne place sa fim provocate si daca vedem ca voi sunteti usor de manevrat, faceti ce va spunem noi si va invartim pe degete cum vrem noi, ne plictisim.Asa sta treaba.nu pot nici eu sa-mi explic de ce.Stii cum e...intotdeauna iti doresti ceea ce nu poti avea.Incearca nu sa te schimbi dar macar sa numai oferi totul pe tava si sa oferi atunci cand simti ca fata de langa tine merita.Fii mai calculat si o sa vezi ca va fi mai bine.Si eu sunt la fel ca si tine.Eu la inceput sunt indiferenta dar mai apoi daca chiar ma atasez de pers respectiva ma implic foarte mult.Prea mult as spune eu.Nu e bine si din cauza asta o sa ai mereu de suferit. Daca nu, incearca sa iti orientezi mai bine privirea.

| Emeraude a răspuns:

Nu sunt Miss, dar prietenul meu imi spune mereu ca sunt cea mai frumoasa fata pe care a intalnit-o vreodata...si eu "m-am dat" cum spui tu, dupa el, desi nu bea, nu fumeaza si e cuminte happy.
Vezi, depinde de fiecare persoana in parte, poate ca ai avut ghinionul sa intalnesti astfel de fete, dar cine stie, nu au fost potrivit pentru tine. Pana o vei gasi pe adevarata "ea", cauta, experimenteaza si incearca sa nu mai pui totul la suflet...placerile in viata sunt trecatoare!
Succes!
Pa-pa!

| moftuliki a răspuns:

Din contra mie imi plac baieti linistit cu bun simt happy nu cei care fumeaza, bea sau mai stiu eu ce sad stai linistit ca nu toate sunt asa de ex cazul meu tongue

mult noroc si sanatate kiss sper sa gasesti ceea ce cauti kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei nu toate fetele frumoase sunt frumoase si in interior, dar sunt si fete care sunt frumoase si au suflet si o dragoste la fel de calduroasa si sensibila si atragatoare asa cum iti doresti tu, intr-o relatie nu poti sa nu suferi oricat de indiferent poti fii doar terbuie sa si sa iti alegi persoana care cerzi tu ca este compatibila cu tine si te merita nu sa profite pe urma ta.bafta in dragoste si deschide ochii bine prima sa se puna perdeau dragostei pe inima ta.

| alexaalexandra a răspuns:

De exemplu mie nu`mi plac baietii care fumeaza, care beau. nu as putea umba cu un baiat de genul asta.
imi plac baietii cu bun simt, cuminti, sa nu fumeze sa nu se creada mari smecheri.

fetele cauta baieti smecheri pentru ca se cred mai importante daca umbla cu ei. dar sa stii ca nu toate sunt asatongue

Răspuns utilizator avertizat
| Ea12345 a răspuns:

Mie nu mi-au placut niciodata baietii,, rai". Un baiat mai la locul lui, istet, care sa stie ce simti si sa nu fie nesuferit este ceea ce cauta majoritatea fetelor.Sunt si fete care incearca marea cu degetul, care se bazeaza pe felul in care arata si experimenteeza pe baietii mai cuminti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece fetele " frumoase " cauta adrenalina, bani... un baiat care sa fie " sefu' " in fruntea tuturor baietiilor.Sa se simta si ea bine, protejata. Acum am si eu o intrebare: Cati ani ai?

| Cryssbest a răspuns:

Am o intrebare la care astept un raspuns sincer din partea ta. O iubesti pentru ea, pentru ce rerezinta ea sau pentru tine, orgolios?
Legat de ce mi-ai scris mai sus, nu trebuie sa te ingrijorezi defel!
Toate aceste relatii de scurta durata nu vor face decat sa te pregateasca pentru fata visurilor tale. Ti se va cere insa un singur lucru, care este foarte greu de indeplinit la varsta ta - sa ai rabdare! Pt lucrurile bune merita sa astepti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele plac baieti smecheri, uneori sunt fete care se satura de iei pentru ca devin agresivi.Asta nu inseamna ca toate fetele vor baieti [rai]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatule nu e adv mie fix baiety ajtya nu imi plac! ia idul mheu :madalinutza_skumpik96

| dragutzyk a răspuns:

Buna ma numesc Alexandra si chiar imi pare rau pentru ce ti sa intamplat.Andrei tu trebuie sa iti cauti o fata frumoasa dar mai linistita.Credema ca si eu am patit-o prietenul meu m-a parasit pentru o fufa betiva dar astai viata tu trebuie sa o uiti! succes si nu mai fii trist pentru ea nu te merita1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tu nu pui mult suflet la agatat si la iubit

| andreibun a răspuns:

Cf buna eu subta andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da buna andrei eu sunt andreea si te sfatuiesc sa o intrebi pe aceea fata ce are de gand ea in viata daca acum nu face nimic ea ce o sa faca mai tarziu o sa fumeze si o sa isi bata joc de parinti asa ii mai imoi sufletul si o faci sa inteleaga ca nu e bine ce face te pup succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei eu cred ca fetele frumoase care se dau la baieti care fumeaza si beau pentru ca sunt panarame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andrei! Referitor la intrebarea ta, eu cred ca in lumea in care traim astazi lucrurile au evoluat atat de mult incat fetele au uitat ce inseamna sa respecti o persoana... se dau in vant dupa lucruri moderne, vor doar sa fie in centrul atentiei si vagabonzii sau baietii rai le pot oferi asta. Dar stai linistit nu toate fetele frumoase doresc baieti de acest gen. Incearca sa nu mai pui atat de mult suflet pana nu iti dai seama ca persoana de langa tine merita acest lucru. Sunt sigura ca o sa gasesti persoana potrivita :*