| Passatb4 a întrebat:

Buna ma numesc Artur 17 ani acuma 3 luni am cunoscut o fata care mi-a placut foarte mult. Am esit cu ea in oras citeva zile dupa care i-am propus initlnire si a acceptat a fost totul bine la inceput eseam in toata ziua la plimbare intr-un parc rideam amindoi ne simteam bine. Dupa 2 luni a inceput sa intervina niste probleme ca ea se simte oblifgata si vrea sa fie mai libera in aceasta relatie, ca eu eau prea in serios aveam grija de ea eram cuminte nu strigam la ea era totul pentru mine numi permiteam sami bat joc de ea dar dupa ce am vb cu ea ultima data mi-a zis sa luam o pauza de 2 saptamini dupa care o sa vedem ce o sa fie. Am aflat ca in acesta pauza ea a esit cu un baiat. Va rog ajutati-ma cu vreun sfat ce pot sa fac sa nu sufar atita sa numa gindesc atit la ea ma trezesc dimineata si sunt cu gindul doar la ea toata ziua stau trist n-am pofte de nimic am deja o luna si nu-mi trece va rog ajutati-ma foarte mult

Răspuns Câştigător
| petrescuionut a răspuns:

Poti sa-mi dai funda?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te vrea.

| Passatb4 explică (pentru darrio2007):

Si cu ce gresesc eu aici? daca totul era bine 3 luni eram impreuna a fost totul minunat nu i-am facut niciun rau aveam grija de ea si acum stau numai cu gindul la ea a trecut o luna si nimiik as vrea snae impacam din nou dar nu stiu ce sa fac daca aveti vreun sfat care ma poate ajuta spuneti va rog mult ramin dator

| darrio2007 a răspuns (pentru Passatb4):

Poate ca, din punctul tau de vedere, nu ai gresit cu nimic.Dar, in general, fetele sunt foarte capricioase. Poate ei nu ii place ceva la tine.Sau ii place de altul. Oricum, te-a lasat in coada de peste.Sun-o,stati de vorba si o intrebi daca te mai vrea.Macar stii un lucru.DA sau BA.

| petrescuionut a răspuns:

Prin ce ai trecut tu am trecut si eu,
iubita sta la 2 Km de mine eu plecam la ea stateam pe afara cu ea dupa cand plecam eu acasa venea alt baiat la ea
Frate daca afec asta nu te merita ai un suflet bun ai rabdare din cate ai zis si sti cum sa o respecti si sa te porti cu ea
vb cu cineva simti nevoia sa vb cu cineva sa-i spui ce simti pentru acea fata asa era si la mine sti cum am trecut?
Am prietenic are ma ajuta si am vb cu ei si in grupu la acei prieteni este o fata frumusica intelegatoare si acum imi place de ea happy deci si ea ma place si o sa vb cu ea cat mai curand deci vb si tu cu cineva si dai papuci frate pacat ai iubito si ea si-a batut joc

| Passatb4 explică (pentru petrescuionut):

Multumesc mult fratioare acuma imi dau seama ca am pus suflet acolo unde trebuia sa intorc spatele

| petrescuionut a răspuns (pentru Passatb4):

Poti sa-mi dai funda?

| Passatb4 explică:

Nu
stiu aseara mi-a intrat in ospetie pe o retea de socializare eu inkaa o
iubesc mie mi-a spus ca am luat in prea serios relatia nu stiu ce sa
facc mereeu sunt cu gindul la ea ini amintesc cind ne primblam impreuna
si multe altele as vrea so am inapooi dar nu stiu daca se mai poate