| kiddutz a întrebat:

Ma numesc Laura am 18 ani, si dupa ce am facut sex cu iubitul meu, dupa ce a scos penisul el a ejaculat pe vagin.In acest caz este posibila o sarcina? Multumesc

12 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Din pacate ai sanse destul de mari.

| SweetCandy a răspuns:

Dina pacate da... du-te si ia un test de sarcinastraight face

| cioko19 a răspuns:

Da..sunt sanse happy peste 7 zile fa-ti un test de sarcinahappy
succes!

| albastrel a răspuns:

Mai Laurico tu la 18 ani nu stii cand poti ramane insarcinata si cand nu? maiiii ai internet! ai prieten... din cate cred si sper... voi nu discutati? sau ...ai de fapt 13-14 anisori si nu vrei sa recunosti? maine poimaine Doamne fereste ne intrebi ce parere avem despre avorturi! e uite ca iti raspund eu de pe acum : FOARTE proasta! exista atatea metode pentru nu a ramane insarcinata... Offf Doamnee... a si DA, BINEINTELES ca ai sansa sa fi insarcinata!

| Cryssy a răspuns:

Da. Ai mari sanse sa fii insarcinata, ar fi trebuit sa va protejati si voi... Data viitoare ai mai mare grija...

| Notme a răspuns:

Mai bine mergi la medic sa iti dea pastila de dupa, explica-i ce s-a intamplat. Ai sansa sa fi insarcinata insa depinde de ziua cand ti-a venit menstruatia si toate treburile. Mai bine mergi la medic si spune-i sa iti dea informatii despre asa ceva si iti propun ceva: foloseste prezervativul sa nu ai parte de ceva ce nu iti doresti. boli, avort, etc. Succes

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, e posibil. Fa un test de sarcina peste 7 zile si data viitoare protejati-va!

| Ciprian271 a răspuns:

Nu. Doar daca a trecut de intrarea in vagin, atunci da esti mamica.
Felicitari! poti lua aticonteptionale in maxim 72 de ore ca sa nu faci copilul sau fa un test de sarcina. Cu atat te pot ajuta. Pa!

| samantha_4979 a răspuns:

Depinde si in ce zi a lunii a avut loc actul sexual, ma refer daca inainte de ati veni ciclu sau dupa. Daca s-a intamplat cu 4-5 zile inainte sa iti vina sau dupa, nu cred ca esti insarcinata. In cazul acesta sansele sunt 1 la o mie. Cel mai bine e oricum sa iti faci un test de sarcina si data viitoare sa folosesti un prezervativ sau daca nu, macar el sa isi dea drumul in alta parte, si nu in sau pe vaginul tau.big grin

| icsulescu_9871 a răspuns:

Da si deci o sa-ti iei bataie de la tactuwinking.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este posibila, riscul depinde de cat de fertila erai tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare sa ejaculeze pe burtica in felul acesta nu stai cu frica in san ca poti ramane, da este posibil.