| Lavynuk a întrebat:

Buna ma numesc lavinia as vrea sa stiu daca este bine sa ai o relatie secreta? mersi pentru raspun

Răspuns Câştigător
| vegas08 a răspuns:

In primul rind nu oricine s-ar simti confortabil intr-o relatie secreta, intrucit stai cu ghindul ca cineva sa nu afle despre ea. Si apoi daca pui aceasta intrebare.cred ca ai si motivul. Sfatul meu e sa nu iti ingreunezi viata, aranjeaza lucrurile astfel ca mai apoi sa nu-ti fie rusine de ceea ce faci acum. 1happy BAFTA!winking

5 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Daca nu vrei sa afle nimeni e decizia ta cum vrei sa fie relatia, dar zic din experienta ca aceste relati nu o sa fie mult "secrete". Dupa ceva timp tot se va afla. Ori spune unu din voi, ori va vede cineva...

| deadea23 a răspuns:

Desigur, nu este neaparat sa spui la prietenii tai doar daca vrei happy
Oricum este mai interesant sa spui cuiva de incredere, pentru ca poti discuta chestii despre prietenul tau cu prietena ta cea mai buna, de exemplu.

Peace.

| shtephie a răspuns:

Nu este bine!

| AnduZy a răspuns:

E cam riscant.nici nu știi când poate afla cineva. dar daca totuși vrei trebuie sa aveți mare grija.succes:*

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Eu una am avut toate relatile secrete depinde de varsta daca ai 16+ nu ar trebui daca ai sub 16 ar trebui sa ai una ascunsa daca tie iti convine sper ca te-am ajutat fundoi?