| BoarleceMihai a întrebat:

ma numesc Mihai si intrebarea mea este:

Daca ai 13 ani si te masturbezi, poti aduce posibilitatea sa nu iti mai creasca penisul? ( adica daca te masturbezi cand ai 13 ani, nu o sa nu iti mai creasca penisul asa mult pe viitor? ). Va rog sa nu va bateti joc big grin. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AliceAne a răspuns:

NU, nu poti aduce posibilitatea sa nu iti mai creasca penisul daca te masturbezi, marimea penisului tine de genetica.

15 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Poti sa stai linistit...o sa-ti creasca indiferent daca faci sau nu
idea e sa nu faci prea des sau mai bine zis sa nu ejaculezi prea des
baftawinking

| Heather2001 a răspuns:

Nu are nici o legaturatongue hai treci inapoi la l*balaughing

| alexgogo a răspuns:

Nu-i problema. Creste singur, nu iti face griji. Doar sa nu exagerezi cu asta.

Răspuns utilizator avertizat
| coronati a răspuns:

Da-i bice cat inca esti tanar laughing, ori ca te masturbezi ori ca nu tot iti creste stai linistit. Daca nu se ofileste si cade :O.

| alexutzaalitza a răspuns:

Nu ai dc sa iti faci griji deoarece nu are nici o legatura una cu alta. Bafta.

| Mikami a răspuns:

Creste omule nu are treaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista riscul asta, e o singura treaba daca te masturbezi prea mult in viitor poti suferi de ejaculare prematura adica atunci cand faci sex iti vei da drumu dupa 5 minute asa ca mai slabut cu labutahappy.

| ionutpur a răspuns:

Mihai inceteaza cu masturbarea iti face rau +da dependenta si adio **** sculata peste 2-3 ani pe bune nu face asta

| antonyo14 a răspuns:

Daca te maninca in cur iei pastile de limbrici daca te apuci sa faci asa ceva mai abtine-te si tu laughing

| BoarleceMihai explică:

Multumesc pentru toti pentru raspunsuri laughing. Unele au fost si f haioase si am inceput sa rad big grin. Inca odata multumesc pentru toti ce au raspuns.

| ionut220990 a răspuns:

Saracu copil... face bine ca vrea sa stie dar greseste pentru ca se grabeste!

| radu1314 a răspuns:

Nu-ti fa probleme. happy

| xapy a răspuns:

Stai linistit. decat se ofileste. si o sa cada. O sa-ti creasca altu la loc