| TeHno a întrebat:

Buna ma numesc monica am 16 ani si acum o saptamana am facut sex cu un baiat. Eu eram virgina... ziua urmatoare mi-a venit ciclu... iar acum am inceput sa am greturi si ametele, este posibil sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anamaria0974 a răspuns:

Daca nu v-ati protejat este chiar foarte posibil du-te cat mai curand la farmacie si cumpara un test de sarcina si vezi daca este pozitiv daca este pozitiv inseamna ca esti insarcinata, daca este negativ nu esti si nu ai de ce sa iti faci griji dar pana atunci fatil ca sa scapi de indoieli si pe urma sa stii ce ai de facut. Bafta! si ai grija ce faciwinking. kisskiss

| Ririru a răspuns:

Din cate stiu eu, simptomele nu apar intr-o saptamana de la contactul sexual.

| Silviu591 a răspuns:

Nu neaparat de la sarcina apar greţurile si ameţelile ci si din faptul ca abia ti-ai inceput viata sexuala, anyway, ne-ai dat putine informatii deci nu putem spune multe.

| KrazyK a răspuns:

Fa testul de sarcina insa ia vreo 2-3 ca sa fii sigura. Nu intotdeauna arata corect.

Răspuns utilizator avertizat
| dydda a răspuns:

Semnele ca ai fi insarcinata te asigur eu ca nu apar la o saptamana de la actul sexual. Poate ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine la stomac, poate nu ai mancat destul in ultimu timp, exista multe explicatii pentru asta dar nu cred ca ai ramas. Daca vrei oricum sa fi sigura mai asteapta macar o saptamana si fa-ti un test de sarcinahappy sper sa nu ai parte de surprize neplacutebatting eyelashes

| 100Hz a răspuns:

Ai ameteluri?