| monica_8577 a întrebat:

ma numesc monica.am 20 de ani iau anticonceptionale tri-regol ce stiti despre ele? este vreo problema daca in cele 7 zile nu m-am protejat? astept un raspuns va rog

2 răspunsuri:
| John_7502 a răspuns:

Nu stiu nimic despre ele. Dar stiu ca daca nu ai luat una intr-o zi a doua zi poti lua 2 si nu patesti nimic dar daca uiti si a doua zi sa iei nasol ramai insarcinata si dupa ce le termini nu-i problem asa stiu si eu vezi ce spun si alti! Asteapta mai multe pareri! big grin

| Alessia_1036 a răspuns:

Nu stiu nimic despre ele.dar anticonceptionalele nu iti da sansa 100% ca nu ramai insarcinata depinde de organism.La fel e si cu prezervativul.