| Sulfina a întrebat:

Ma numesc Nicoleta si am 15 ani si nu prea m sani.Adica am ai da mi ce sa fac sa imi creaca.

5 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Sunt baiat. cu toate astea apreciez o fata dupa cum gandeste, nu dupa cum arata.cune te vrea te place asa cum esti. parerea mea e ca sanii sunt mai mult un accesoriu. iti vor creste, nu iti fa griji.winking

Răspuns utilizator avertizat
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Tot am inteles ce ai scris.

| micutsa19 a răspuns:

La 15 ani si dj sunteti obsedate de sani mari? baga'ti gheme in sutien...
asteapta draga ca acum e perioada ta de dezvoltare!

| ayysel a răspuns:

Cel mai simplu e sa faci sport.dar daca nu mai cresti nu mai ai cum sa te dezvolti. si eu am aceeasi problema.am 1,70 si 16 ani.si pot spune ca nu prea am sani.dar nu ma stresez in legatura cu asta.crede`ma. cui nu`i place cum arati si la cat esti de buna sa nu se uite. nu te stresa. daca vrei mai incolo sa-ti bagi silicoane e ok.da pana atunci treci peste. obisnuieste`te cu ideea cum am facut si eu.