| alina_7796 a întrebat:

Buna ma nUmesc Tania si nu stiu ce sa fac nu demult un bun prieten mi-a propus sa fim impreuna am acceptat! dar el a inceput sa scrie comentarii unei fete care e mai mare ca dinsul cu un an! Ea poate ca nu atrage atentie acestor comentarii dar eu nu stiu ce sa mai cred! Si o pritena de-a mea a spus ca el a fost la tabara si nu a stat cu nici o fata! Poate ca simte ceva pentru mine nu Stiu! HeLP!sad

Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

Niste comentarii nevinovate, nu sunt dovada ca te inseala sau ca nu te place. Poate, are vre`o simpatie. Fa si tu la fel ca el, dar la un baiat bineinteles laughing. Un prieten de`al lui, care are hi5...Nu mai fii geloasa din toate prostiile.Intreaba`l daca te iubeste, petreceti timp impreuna, nu fiti timizi, unul fata de celalalt deoarece timiditatea nu e buna.Trebuie sa ai incredere mare in tine, si il el happy. Bafta cu iubitu` smug!
Pupici kiss

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca ti-a propus sa fiti impreuna inseamna ca este indragostit de tine. Depinde si de cat timp sunteti impreuna si ce diferenta de varsta este intre voi. Daca spui ca ii lasa comentarii unei fete mai mari ca el inseamna ca o place [asta nu inseamna ca o iubeste]. Sunt oarecare discrepante intre atractie fizica si dragoste. Vorbeste cu el si intreaba-l ce simte pentru fata aceea.

pa, pa.

| Annie_3559 a răspuns:

Daca ti-a propus sa fiti impreuna deci te place, nu`i esti indiferenta, niste comentarii nu inseamna ca neaparat nu te mai place sau nu tine la tine, poate is doar amicihappy. Dc nu-l intrebi pe el ces cu acele comentarii?smug

succes:*>big grin

| Anonim_4797 a răspuns:

Aici ar fi doua variante dupa parerea mea. poate te place, odata ce ti-a cerut prietenia, sau poate a vrut doar sa te cucereasca si atat, din mandrie (unii baieti devin mai reci cu o fata dupa ce o cuceresc). nu stiu, tu il cunosti mai bine si iti poti da seama de asta.succes, te pup!