| TrixieDeya a întrebat:

Bună, mă numesc Trixie!. şi am o problemă pe plan sentimental oh go on. Vreau seriozitate. dacă nu vreţi să mă ajutaţi cu nişte sfaturi treaba voastră. NU sunteţi obligaţi!.
Aş dori să îmi da-ţi id dumneavoastra pentru a mă ajuta cu nişte sfaturi... Sunt foarte derutată din cauza unui băiat!
încăodată vă rog ca să-mi puneţi mai jos adresa voastra de email! ( id ). Vă mulţumesc foarte Mult :*!

9 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fetele ca tine au probleme cu baietii? Hai mai papuso cum asa? Dupa cum arati nu m-ar mira sa spui ca ai fost cu un baiat, ti-a dat-o de cateva ori si dupa te-a lasat...
P. S:Cei de deasupra mea care au dat id sunt niste labarmeni care ti-au vazut avatarul si isi incearca sansa cu tine.Keep calm and drink Votca!

| Forevăr a răspuns:

1. Numai baieti au raspuns...
Cred ca asta a 15-a oara cand vad poza pe care o ai tu la avatar. Si pot sa iti spun ca nu esti tu.
2. Ti-e rusine ca nu cumva baiatul care te-a lasat sa fie pe TPU? raised eyebrows

Pace!

| Vrajitor a răspuns:

Bobocel_rosu

| SpEEdz0r a răspuns:

Ba bulangiilor ii dati id`u ca o vedeti mai ****a asa sa va faca video chat ****`ma`s in gura voastra de labagii. Fata daca vrei sa ne ****, sau vreo limban in **** daca vrei add : speed. z0r27

| lovevampire18 a răspuns:

Little_teoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu o imparti cu publicul? :d
Ca de-aia e siteu asta.

| Senaris a răspuns:

Senariss - astept sa ma adaugi. happy

| sorinfdr a răspuns:

Sorin_fdr

| Prc_Gumitsa_1997 a răspuns:

Bruneta_din_14, te ajut cu placere :*