| Anamaria254 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu un sfat stiu ca poate asta nu o sa va intereseze dar mi-as dori sa imi dati cateva sfaturi folositoare si de ajutor.am vazut in lista la prietena mea din intamplare un baiat super, super dragut si frumos.in fiecare zi ma uit la profilul lui ca o tampita si mereu spun ca nu o sa pot sa il cunosc vreodata.eu am vrut sa i dau o cerere de prietenie dar nu vreau sa afle colegii mei de clasa pt ca o sa faca misto de mn cum sunt eu o fire mai la locul meu.voi ce credeti ca ar trebui sa fac?+ca nici nu il cunosc si nu pot sa vb nici cu fetele despre asta pt ca sunt foarte rele si parasc. deci ce ar trebui sa fac? eu as vrea mult sa vb cu el sau macar doar sa ma observe.geva de genu.ce sa fac? scz daca am gresit categoria sau daca v-am plictisit pe cineva.DAU FUNDITA celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| SorinelF86 a răspuns:

Da-i cerere de prietenie, oricum suferi si acum, si vorbind pe net va dura pana vor afla colegii, iar daca o sa legi o prietenie cu el si vei fi fericita nu-ti va pasa de ce zic colegii, cand termini scoala ei vor pleca din viata ta. alege ce te face fericita.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal sasi placa ce e frumos, deci mai bine ai discuta direct cu el, noi apreciem fetele cu tupeu, curaj sa stii, si nu-i spune te plac si vorbeste cu el, ca fetele te vor barfi e ceva normal pe cei frumosi le vreti toate

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand trebuie sa-i afli adresa lui pentru a-l putea accesa. In acel moment ii vei putea spune in mod direct ca-l placi si esti convinsa ca acceptand o relatie cu tine ar obtine exact ceea ce-si doreste de fapt, o prietena/amica/iubita adevarata. Succes.

| HereToHelp123 a răspuns:

Ai grija cu internetul! Dupa parerea mea nu ai mai mult de 14 ani. Pe internet nu oricine este cine pare a fi. Fii atenta!