| ღDiissyღ a întrebat:

Ma puteti ajuta?
Imi place de un baiat. Inaite sa-l plac el m-a placut 100%. Eu sunt cu el la cursurile de chitara si in aceesi scoala. La chitara se tot uita la mine, si dupa un timp am inceput sa-l plac. In acest an el se muta la alta scoala. El mai venea din cand in cand, in pauza, la mine in clasa sa imi aduca tot felul de cadouri spunand ca sunt de la colegul sau care ma place. De fapt erau de la el dar nu a vrut sa-mi spuna.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| oops_9415 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fi cu el poate acceptawinking

| amelia_7969 a răspuns:

Daca spui si esti atat de convinsa ca el te'a placut 100% exista mari sanse sa te placa si acum incerca sa vorbesti cu el sa il intrebi si asa vei putea sa aflii daca chiar te placewinkingbatting eyelashes:*