| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt foarte nasol din cauza ca de cate ori incearca prietenul meu sa ma sarute french, cum se spune, nu il las, il las doar asa pe buze... Pur si simplu parca ceva ma trage inapoi, am f mari emotii. Tot timpu`spun ca acum il las da nu e asa, si dupa aceea imi para rau ca nu l-am lasatcrying
Ce sa fac, cum sa ma relaxez ca sa il pot lasa sa ma sarute?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Incearca si intr-o atmosfera mai romantica, dupa o pauza de 2-3 zile, ca sa-ti fie mai dor de el, si bea un pahar de vin rosu, cu 20 de minute inainte -aproxomativ! - de a ajune la faza cu sarutatul, si impune-ti si mental sa-l lasi!, veti evolua impreuna, pentru ca e fain, si merita sa inveti, si sa savurezi si acest tip de sarut! Success!

| SweetCandy a răspuns:

Relaxeaza-te e prietenul tau...nu are ce sa iti faca rau...big grin sigur o sa iti placa.tongue

| Andraa_3088 a răspuns:

Inchide ochii si imagineaza-ti ca nu e prima data cand faceti asta. Lasa-te dusa de val, vei avea sentimente placute. nu trebuie sa fii fixata pe momentul acela.

| MissCamelia a răspuns:

Bea o bere inainte

| troxanici a răspuns:

Pai lasa-te dusa de val, iar daca iti doresti atat de mult vei putea sa te relaxezi, ca doar nu ai nimic de pierdut, aproape toata lumea de saruta asa. Deci eu zic ca pentru inceput sa te relaxezi, sa te gandesti ca pe lumea asat sunteti numai voi doi... iar daca va ia valul mai departe stii... folositi prezervativul! Bafta

| dany_4018 a răspuns:

Probabil ca inca nu te simti pregatita si nu trebuie sa o faci doar de dragul lui, ca apoi iti va cere si altceva de care nu te simti pregatita deci stai linistita ca acest lucru il vei putea face doar cand te vei simti pregatita nu este vorba de relaxare ci de sentimente