| bluesky a întrebat:

Ma simt foarte singura...nu am prieten si nici macar pretendenti. Sunt fete mai putin frumoase decat mine si tot au pretendenti. Mai aud unele fete mai urate decat mine care zic "vai ca ma suna x din ora in ora", nu ca as fi eu miss univers dar de ex cand aveam 14-15 ani aveam cate 2-3 pretendenti iar acum la 17 ani nu mai am. De ce? Ce pot face? Simt nevoia sa ma simt iubita, dorita, frumoasa...Cand vad prin liceu numai cupluri ma simt foarte aiurea.

10 răspunsuri:
| bluesky explică:

@lordcronos, de fapt eu merg la baiatul de care imi place si ma respinge de 4 ori s-a intamplat asa. ok, nu e frumos ce ma zis. dar nu stiam cum sa formulez ca sa intelegeti. fiecare e frumoas ain felul ei dar sa fim realist sunt fete mai frumoase ca altele...ma refer fizic. mersi de link

| ynna93 a răspuns:

Stai linistita toate la timpul lor.sigur e cineva acolo pentru tine care va veni la timpul potrivit.pana atunci ocupa`ti timpul cu fel de fel de lucruri care`ti plac.sau poate chiar lucruri noi.succes.

| Virkno a răspuns:

Eu cred ca stai inchisa in casa in loc sa iesi si u pe afara ca sigur o sa inviti si u pe cine si o sa accepte odata si odata si in plus asa e faza asta te simti ciudat am trecut si eu prin asta stiu cum e si am inceput si eu sa ies mai mult cu prietenii mei si nu am mai avut problemewinking

| dana85 a răspuns:

Schimba atitudinea, fii vesela, optimista, inconjoara-te de prieteni de nadejde, largeste-ti cercul de cunostinte, schimba-ti look-ul, si priveste in jurul tau happy

| LordCronos a răspuns:

Nu e prea frumos ce ai spus, ca alte fete mai urate ca tine au pretendenti. Toate fetele sunt frumoase in felul lor si vazute diferit de fiecare persoana.

Problema e ca tu astepti sa vina cineva la tine... cred ca e vorba de mandrie la mijloc... daca astepti sa vina baiatul la tine, mai asteapta pana intri la facultate.

Ia vezi asta poate te inspira:
http://www.youtube.com/watch?v=G7yMiFDsB5w&feature=related

| edy_3781 a răspuns:

Da cam asa e dar poate la un moment dat o sa fii tu in centrul atentiei, eu sunt emo si m-am obisnuit sa nu m-i se dea importanta succes la multi prieteni sau pretendentilaughing)

| mycalinmy a răspuns:

Nu fi trista, o sa iti gasesti si tu dragostea, poate in vitorul apropiat sau indepartat dar toti ne gasim jumatatea. Ai putea sa practici de exemplu voluntariat, unde sa gasesti persoane, cu care te-ai nputea intelege minunat. Succes in continuare!

| Boss_Dorinel_1988 a răspuns:

Si eu am aceeasi nevoie ca si tine da-mi nr de tel pup

| Gabriel_Bojan_1987 a răspuns:

Sunt foarte singur si nu am pe prietena, nu pot sa zic ca sunt foarte frumos, dar am multe calita care multi baieti nu au