| Geo_2433 a întrebat:

Maine e ultima zi cand ma intalnesc cu prietenul meu, ca poimaine pleaca in Germania. sadsad Imi puteti sugera cum am putea sa ne petrecem timpul? Fiind ultima zi, as vrea sa fie ceva mai frumos...

1 răspuns:
| anaaa13 a răspuns:

Hmm, ca sa ramaneti cu amintiri placute puteti sa mergeti la un film sau sa va plimbati impreuna prin oras.
Sau puteti sa mergeti sa mancati intr-un local cochet.gasiti voi, important e sa fiti impreuna happy