| KatherineSophia a întrebat:

maine e ziua iubitului meu ( de nume) ce cadou as putea sa ii fac? un gest mic si dragut. Va rog pareri, FUNDA

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un colaj de poze in care tu ii transmiti cat de mult tii la el, Ceva de genul asta http://www.surprizewow.com/surprize-wow/o-surpriza-surpriza/

10 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Maine e Adormirea Maicii Domnului si normal si de drept nu se sarbatoreste. Onomastica se sarbatoreste pe 9 septembrie.Atunci e Nasterea Maicii Domnului

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un ceas au la avon super faine, sau un gel de ras, Cum il cheamă, Marin, Marian?

| KatherineSophia explică (pentru CristiDinBucuresti):

Marian il cheama, iti multumesc!

| ioanaioana a răspuns:

Poti sa inramezi o poza cu voi doi si dupa aia sa ii scrii o scrisoare cu tot ce simti pentru el ( sa fii sincera)

| MaStErShOt a răspuns:

Un BMW fa.

| h3r a răspuns:

Un tricou, o cămașă, un brelog, etui pentru chei... ceva mai simplu, e doar ziua de nume!

La mulți aniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Un inel de logdonia sau un uspary care ii place lui cred sau haine sau ceva de genu

| NoNameexd a răspuns:

Ar merge și ceva făcut manual de tine, ar aprecia cu mult mai mult că e făcut de tine.Gen o brățară care să o purtați amândoi, sau un fel de lănțișor. Dacă nu, puteți merge amândoi într-un loc doar voi 2 și să stați și să vă relaxați.Baftă!

| CristianAnonymous a răspuns:

Ceva nu scump si dragut in accelasi timp sau daca vrei ceva scump poti si asa, (Barbatilor le plac Hainele, Ceasuri, Parfumuri sau ceva facut de tine va insemna ca il iubesti foarte mult happy Bafta :* happy