| Gabriellaa1276 a întrebat:

maine este ziua pacalelilor si vreau sa ii fac o farsa iubitului meu. Cum pot falsifica un test de sarcina ca sa iasa pozitiv? Vreau sa-i vad reactia

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O sa-i vezi reactia, dar cu siguranta o sa-i dispara... erectia! rolling on the floor

| AlexCristi97 a răspuns:

Se gasesc pe net, dar e prea tarziu sa comanzi.
Ideea cu hickey fake e foarte buna, sau poate chiar sa iti faca o prietena un hickey si sa va filmati sa ai dovada ca e doar o gluma.

| Kingsley a răspuns:

Domnul Rima, multa stima =]

| KanekKi a răspuns:

De ce nu alegi ceva mai simplu cum ar fi un hickey fake, care sa se poata sterge?

| Gabriellaa1276 explică:

Sunt curioasa daca ii v.a disparea erectia