| Little Kid a întrebat:

Maine este ziua prietenului meu (face 19 ani) si suntem impreuna de 3 luni. I-am facut cadou poza mai mare cu noi 2, pusa in rama si o bratara de argint. Problema este ca mi-e foarte rusine sa-i dau cadoul sad El sta la 2 km de mine, deci nu as putea sa ma duc la el acasa pentru ca nu i-am cunoscut parintii, doar el mie.
Deci cum sa i-l dau? Ca mi. e foarte rusine si am emotiisad
Please... ce sa fac?

1 răspuns:
| DeutzaMyky a răspuns:

Ştiu.emoţiile sunt foarte mari.Îmi aminteşti de mine în momentele cand doream să îi fac cadou vreunui "iubiţel".Eu de exemplu la un momendat am făcut cadou un lănţişor.mi-am dat întîlnire cu el si am aşteptat vreo 2 ore ca să prind curaj sa i-l dau...de fapt l-am pus să inchidă ochii şi i l-am pus in mînă. tremuram toată de emoţie.îmi era ruşine. Sfatul meu e sa îl suni sa vă vedeţi.sau să aştepţii pînă vă veţi întîlnii şi să i-l dai atunci.