| andrada_2137 a întrebat:

Buna maine ma intalnesc cu prietenul meu in parc, el ma atinge si etc. dar eu ce as putea sa-i fac lui si cum? plsz ajutati-ma. Funda

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Preludiul asta e km nasol,daca nu se trece si la pasul celalalt! adica va intaratatzi unul pe celalalt"umeziti" si toot degeaba! tu te duci acasa cu chilotzeii umezi si el cu coitzele umflate! deci ar fi cazul! din cate am observat adica nu ai zis nk! Nu ti-a cerut sa o faci cu el,deci e cu capul pe umeri,in schimb te face sa il doresti, si mai muult, ba chiar la pat dar nu prea sti ce sa faci! lasa-te usor purtata de val si.
succes!

| NoChanceForUs a răspuns:

Voi vreți să faceți sex sau doar să vă frecați unu` de altu`?

| ioana_8925 a răspuns:

Sa mai si discutati draga, in parc nu te duci sa te atingi pe stiu eu unde eventual va mai pupati dar acum doamne iarta-ma vreti sa faceti ceva spectacol? avand in vedere ca un parc este public nu este chiar indicat sa ii faci te miri ce... ce ai putea sa ii faci sa il tii de mana sa il strangi in brate sa il mai intrebi una alta - chestii serioase sau tu vrei sa-i bagi mana la cuc? pentru asta inchiriati o camera pe undeva

| Alina_2365 a răspuns:

Atinge-l si tu pe fata in timp ce te saruti cu el, tine-l de mana, uitati-va ochi in ochi, sprijina-ti capul pe umarul lui si povestiti, pune-te in brate la el cand stati pe banca si saruta-i usor lobul urechii, sigur va simti un fior pe sirea spinarii si atunci o sa te sarute cu mai mult foc! Sper ca te-am ajutat! love struck