| leony a întrebat:

Maine ma intalnesc cu prietenul meu pentru a 2 a oara si vrem sa ne sarutam? stiti cum ca este primul meu prieten si nu stiu cum sa sarut, cum trebuie sa fac ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
| alina_7878 a răspuns:

Sa te lasi condusa de el si totul va veni de la sine

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Lasate dusa de val si totul vine de la sine.

| 1micdamare a răspuns:

Ii bagi limba in gura cat mai mult si o incolacesti cu a lui, iar cand ti-o baga el in gura o sugi ca si cum ai face oral

| GwenS a răspuns:

Pai aici vine totul de la sine.ai sa vezi.vine ca un impuls.

| Iulian94 a răspuns:

Pai daca te intelegi bine cu el si crezi ca merita iti dau un sfathee hee. Eu cand l-am dat m-am dus la ea si am sarutato. Tot-ul vine pe loc. Daca vrei iti spun cum sa facihee hee. Prima data ca un pupic pe gura dupa deschizi gura si... Dar cred ca stii laughing. Daca nu stii zi-mi si iti zicwinking

| mona_4803 a răspuns:

Lasa-te purtata de val si nu te gandi.
pur si simplu...il imiti.big grin
succes