| marramiarita a întrebat:

Mama ma suspecteaza ca nu mai sunt virgina si zice sa stau prea mult cu prietenul meu la mine acasa.Nu ne mai lasa sa ne vedem de in oras 2-3 ore zi.Cu pot sa o fac sa nu se prinda si sa ne lasa eventual sa stam si acasa? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

La cum scrii, poti lasa sexul deoparte, cativa ani si sa pui mana pe carte.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Discuta serios cu ea, spune-i adevarul, cheama-ti prietenul si parintii lui la o discutie cu mama ta. Spune-i toate hotararile importante pe care le-ati luat: cum va protejati, cine e ginecologul tau si cat de des te duci la el, cea ati decis sa faceti in caz de sarcina, etc. Demonstreaza-i ca esti matura si ca esti capabila sa-ti asumi raspunderea unei vieti sexuale. daca te comporti ca o copila inconstienta si prostanaca, incercand sa-i ascuzi, sa minti iresponsabil atunci asteapta-te sa fii tratata ca atare.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar poti face sex si la el acasa. 2-3 ore cred ca iti ajung.

| delisa a răspuns:

Spune-i in felul urmator: mama eu cand plec in oras poate ma duc in alta parte si sa fac sex daca tu crezi asta desi eu nu o fac! Dar daca stam in casa si esti si tu acasa cum poti sa crezi ca as putea face asa ceva acasa? si incerca sa ii explici ca daca te lasa in continuare sa staty acasa e mai in siguranta decat in alta parte pentru ca ea poate vedea ce faci acasa!

| Polaris a răspuns:

Bănuiesc că ai 13 ani.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, stai cu el și când e mama ta acasă, să se asigure că nu e așa.
Dar de ce să nu îi spui? Bănuiesc că ți-ai asumat toate responsabilitățile înainte de a face sex și că ești suficient de matură. Mama e prietenul tău cel mai bun, în afară de o pedeapsă ce o să te pună să te desparți? Iubirile astea par trecătoare. Umpic cam devreme la 16 ani, tot e mai bine decât 12 straight face, însă tot devreme e.

| missdidixu a răspuns:

Ai putea sa o convingi sa te lase cu iubitu tau acas spunandu-i ca asa va are sub supraveghere... apoi poti sa te porti cat mai decent cu el cand e mama ta de fata ca sa vada ca nu are ce sa suspecteze:*

| marramiarita explică:

Cum sa o fac pe mama sa nu isi dea seama ca nu mai sunt virgina si sa ma lase in continuare sa vin cu iubitul meu acasa, pentru ca noi ne iubim foarte mult.