| ilovesluts a întrebat:

marimea conteaza? Fara raspunsuri: " Daca stie ce face cu ea nu conteaza".
PS:Nu vreau sa raspunda copiii de 12 ani.

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Conteaza si nu prea! Adica daca este f.f. mic...atunci este rau. Daca este prea mare...si atunci este rau. Cel mai bine este sa fie normal! Am raspuns in ideea ca la ceea ce te-ai referit tu apartine titlului categoriei!

| andrrei08 a răspuns:

Ca baiat despre a fetei: da, nu vrem cazane. Ca baiat despre a baiatului: tot da, nu vrem sa va dezamagim.

| FemaleBOSS a răspuns:

Din moment ce ai pus intrebarea asta, da are importanta. daca nu erai confuz/a nu intrebai nimic...deci oricat de mica importanta are.totusi! are

| doctginecolog a răspuns:

Sal,va dau un 24 va place? fetele asa vor bic...

| GabrielaSandica a răspuns:

Am sa ti dau un raspuns care pe multi ii va dezamagi. laughing.

Din pacate baieti, marimea conteaza pentru noi fetele.
In general o fata nu se satura de una mica dar nici nu i ofera orgasm prea repede.
Daca este prea mare simte o jena si un disconfort la contactele sexuale, deci iar nu este bine(pentru unele )
Daca este medie, e perfecta! Deci marimea conteaza.

| xMoTaNeL a răspuns:

Normal ca marimea conteaza ma.Ce dq nu gandesti? Nu mai suntem in 1980 cand erai scarbos daca aveai ditai mataranga.Suntem in 2011 si e plin de fete doritoare laughing).
Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEci cel mai bine cand e mai mare e mai bine ca te atinge in toate punctele si te simiti mult mai bine eu stiu de la pretena mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, te poti excita si doar de la un penis de 5 CM, deci conteaza sa aiba macar minimul asta.

greece12
| greece12 a răspuns:

Uneori conteaza.
Stii,atat limit up cat si limit down deranjeaza,uneori foarte mult.
O viata sexuala sanatoasa presupune, insa, in primul rand satisfactia ambilor parteneri.Si la satisfactie se poate ajunge in mii de feluri!
Imaginatie si open mind!

| CristiIs a răspuns:

Una medie, putinã imaginatie, putina brutalitate, peste 40 de minute. Si faci o fatã sa te iubeasca