| xjustfeelingsx a întrebat:

Buna,
Mi-a spus ca nu ne potrivim desi a facut sex cu mine de 3 ori in decurs de 2 ore…
Voi ce credeti a vrut doar sa ma foloseasca? De ce e nevoie sa faci de 3 ori incat sa iti dai seama ca nu te potrivesti … plus ca nici nu mi-a acordat timp sa ma cunoasca … de la prima intalnire a incercat si l-am refuzat iar la a doua am cedat… oare am gresit ca am cedat atat de repede?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Doar te-a supus la test sa vada cat de bun esti in pat si daca esti capabil sa-i provoci un orgasm vaginal.
Evident ca a tot incercat sa scoata de la tine tot ce poti, dar nu ai satisfacut-o, odata ce verdictul a fost negativ.

Daca esti femeie, atunci i-ai cedat prea usor, ca atare te-a tratat ca pe o femeie usoara, te-a folosit si te-a abandonat.

Sper ca ati folosit prezervativ, sa nu te trezesti ca este vreunul din aia bolnavi de SIDA, care acum isi imprastie boala, din razbunare.

| Madaxo97 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred ca este femeie, cea care a pus întrebarea happy

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, ai greșit. Trebuia sa mai aștepți sa va cunoașteți mai bine. Alta data sa fii mai atenta cu cine faci sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu te mai caută asta a fost tot pentru el.

| Madaxo97 a răspuns:

Răspunsul e simplu. A vrut doar sex, a obținut ce a vrut, apoi a plecat, și-a atins scopul si s-a dus. Dacă ai fi cedat de la prima întâlnire, nu o mai apucai pe a doua că te părăsea de atunci. Ti-a spus acele vorbe dulci si ca va potriviți pentru a-și atinge cât mai repede scopul, acela de a te băga in pat.

| Robert2526 a răspuns:

A vrut doar sex de la tine. A primit apoi a plecat. Se intampla destul de des, nu e ceva iesit din comun

| Michele7 a răspuns:

Trebuia să-l lași tocmai de la prima întâlnire când a încercat să te bage în pat!