| deutza a întrebat:

Mi-a spus prietenul meu sa il uimesc cu ceva in pat, dar eu nu stiu cu ce.Va rog dati-mi ceva idei.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

@teuta1999 esti o pitica porno perversa! poti incepe prin a te uita la porno profesionist si nu fac misto!

| foxi a răspuns:

Noi de unde sa stim ce il framanta pe el! Ai interes sa-l uimesti? Mai cheama un baiat sa o faceti in 3!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Intreaba-l ce i place.Ce ar vrea sa i faci, afla-i punctele sensibile etc.

| TeooTeo a răspuns:

Poti lua ciocolata (lichida ) si sa va ungeti cu ea pe corp
friscaalove struck
leagal cu o funie mainile de pat

| Byanka_5046 a răspuns:

Poti sa incepi sa il dezbraci de pe hol si arunci hainele in toata casa pana ajungi cu el in dus sau in dormitor. Depinde de tine cum il feliciti pentru succesul obtinut

Fa-ti timp si saruta-i tot corpul si alinta-l cum stii tu mai bine.