| Bobub a întrebat:

Bună mi-a venit menstruația după 2 săptămâni trebuia sa îmi vina pe 10 și a venit pe 25
Azi suntem în 28 și m-am trezit cu o scurgere maro fără sânge
Ce inseamna

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic si dupa consultatie el iti va spune ce inseamna.
Noi din pacate nu suntem medici si apoi, nu avem de unde sa stim foarte multe lucruri relevante despre tine: tipul ciclului menstrual, viata sexuala, protectie, medicatie samd.

| Madaxo97 a răspuns:

Înseamnă final de menstruatie, acea scurgere maro.

| Corina64 a răspuns:

Poți să ai o dereglare hormonală, e uneori normal dacă treci prin perioade de stres, iei pastile de tipul anticoncepționalelor sau pur și simplu este un dezechilibru. Dacă ai menstruația neregulată și niciodată nu vine la timp încearcă să discuți cu un medic problema. Scurgere maro există și la începutul menstruației și la final, fiind tot sange care se elimină mult mai lent și își schimbă astfel culoarea.