| Stefania a întrebat:

Mi-a zis ca sunt prea micasad. Credeti ca ar trebui sa mai incerc?:-X.Sau sa-l uit?crying. Nu pot sa-l uit si nici nu vreau, dar nu stiu...astept parerile voastrecrying. Mersi:-X

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai gandeste si tu obiectiv: esti prea mica? Daca ai sub 16 ani sau daca el este mai mare ca tine cu mai mult de a sasea parte din varsta ta, atunci las-o moale. Daca intr-adevar e sa fie, va fi mai tarziu...

| Barajag a răspuns:

"Incercarea moarte n-are", daca a fost ceva cu adevarat intre voi se merita, insa daca il vezi in continuare respingator uita-l si nu uita ca viata merge inainte, nu are rost sa suferi pentru cel care nu te merita.Bafta!

| Lorelai a răspuns:

Normal ca ar trebui sa il uiti! A gasit si el un pretext ca esti prea mica ca sa nu iti spuna ca de fapt nu te place! Eu asa cred! Nu merita sa te mai gandesti la el!

| sasha a răspuns:

Baiatu stie ce vrea de la o relatie si nu vrea sa isi bata joc de tine fiind mica asa ca pentru binele tau nu ma incerca nu trebuie sa il uiti doar trebuie sa intelegi ca nu se poate.happy

| liveincolors a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-l uiti. Daca pornesti de la ideea ca nu poti, automat chiar n-o sa mai poti sa-l uiti. Si dc sa nu vrei? O sa mai fie o gramada de baieti, o sa te saturi de ei.

| Totipentruunu a răspuns:

Cu siguranta uita de el.Nu are rost. Ori gaseste motive sa nu se cupleze cu tine ori, ori esti mica. dar totusi.lasa l bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu te place si a dat de nteles ca nu poti fi cu el sad pentru ca varsta nu conteaza si daca te placea nu conta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucurate de viata cat m ai mult si lasa necazurile astea sincer daca esti plina de viata toate vin de la sine nu e numai un baiat pe lume explica i si lui intra pe gaby_sri sa vb

| bubu_6005 a răspuns:

Cati ani ai tu si cati ani are el?