| Stefania a întrebat:

Mi-a zis ca sunt prea mica.Credeti ca ar trebui sa mai incerc?:-X.Sau sa-l uit?sad. Nu pot sa-l uit si nici nu vreau, dar nu stiustraight face...astept parerile voastrehappy. Si tin cont ca inca ma mai priveste si imi zambeste si sta aproape de mine.Cred ca ii pare acum rau ca a zis astasad... voi credeti ca ii pare acum rau?sadImi este foarte greu, simt ca morsadcrying

Răspuns Câştigător
| perla a răspuns:

Are capu pe umeri baiatul, te respecta nu insista. stie el ce stie! te iubeste te va astepta sa cresti!

6 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Baiatul te iubeste si iti doreste tot binelewinkingmai bine lasa lucrurile asa nu le complicawinking

| fluturas a răspuns:

Daca ti-a zis ca esti prea mica pentru el eu zic ca nu mai are rost sa inecrci.
dar stii de-obicei baietii pe fetele cu 3-4 ani mai mici decat ei le considera imature big grin si cred ca e o diferenta mare de varsta., depinde acum sunt unele fete mai copilaroase altele nu confused nu stiu cati ani ai big grin sad, dar mi s- intamplat sa vorbesc cu baieti mai mari cu vreo 4 ani decat mine. si dupa ce am devenit amici sa-mi spuna ca la inceput au crezut ca sunt mult mai copilaroasa, imatura, etc. straight face
deci ai putea sa te imprietenesti cu el si sa-i dovedesti ca varsta nu conteaza foarte mult si poti sa ai o relatie cu el chiar daca esti mai micawinking kiss dar nu fi insistenta kiss

| marla a răspuns:

Daca zici ca inca iti acorda atentie. atunci fii rabdatoare si asteapta un pas din partea lui. daca. nu stiu simti ceva profund p. u el atunci e ireal sa uiti... asteapta! asta ar fi cel mai potrivit sfat p. u asa numita "problema" a ta =) bafta

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Intr-un fel e bine ca a realizat ca esti cam mica. Dar e bine ca s-a gandit la tine si nu "vrea sa te raneasca". SI nu te mai grabi ca totul vine de la sine, ai putina rabdarewinking

| NuConteazăCine a răspuns:

De ce i-ar parea rau? Probabil este o diferenta de varsta intre voi (ca de inaltime nu cred) si el cauta fete de varsta lui... Trebuie totusi sa accepti ca te-a respins, pentru ca nu se simtea atras de tine, dc si-ar schimba parerea peste cateva zile?
Incearca sa deveniti amici... dar mai bine iti gasesti un baiat de varsta ta, deschide bine ochii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei sa crezi ca lui ii pare rau cand de fapt totul este doar in mintea ta... daca omul te-a refuzat ce-i atat de greu de inteles?

unii oameni sunt atat de grei de cap rolling eyes